sobota, 17 maja 2014

Nyan cat z tutorialem

Dziś zdobienie, nad którym myślałam już od dłuższego czasu. Mani przedstawia bohatera (lub jak w przypadku mojego zdobienia- karykaturę) z gierki, o której chyba już wszyscy słyszeli- „Nyan Cat”. Każda z nas kojarzy kota latającego po kosmosie i „srającego tęczą”.. i do tego ta psychiczna melodyjka, która wwierca się w umysł...A teraz może trochę o zdobieniu. Bazą wzorku jest Vollare Da Vinci #400- piękny głęboki odcień granatu. Pod kota i tęczę nałożyłam warstwę białego lakieru aby podbić kolorki. Tęcze zmalowałam cienkim pędzelkiem i kolorkami: Golden Rose with protein #317 (czerwony), pomarańczowy Lemax Lima, żółciutkim Essence colour & go #137 „wanna be your sunshine” (swoją drogą nazwa bardzo dopasowana, bo kolorek jest taki.. słoneczny :D ), Colour Alike #485 „żabianka” (groszkowa zieleń), niezapominajkowym Sensique stron & trendy nails # 161 i fioletowym Safari.
Kot to już, jak dla mnie, wyższa matematyka. Ogólnie nie jest chyba aż tak źle, tylko ten pyszczek... jakby mu ktoś cegłówką przypakował... ;x Całość malowałam (choć właściwie pisałam :D ) wykałaczką, czarną farbką kontury, łebek, łapki i ogon- szarym Safari, beżową część tułowia cielisty Golden Rose Fantasic #172, a środek brzuszka rozbielanym, różowym Lemaxem.

Pominęłam białe gwiazdy, bo sama tęcza zajmowała ponad pół płytki paznokcia, a ja nie chciałam zbytnio „nabździć”.

Mam dla Was również tutka do tego zdobienia :D

 

Obecnie jestem w trakcie testowania bazy chroniącej pazurki przed przebarwieniami z Essence, więc niedługo ukaże się jej recenzja.

Trzymajcie się dziewczyny! Buźki :*

3 komentarze:

  1. hehehe bardzo fajne, też kiedyś robiłam niemal identyczne. pozytywne zdobienie

    OdpowiedzUsuń