czwartek, 29 maja 2014

Pokaż kotku, co masz w środku czyli majowe nowości


Dziś chciałam Wam pokazać co przyszło do mnie w paczuszce od Promoto i nie tylko. Wszystko zaczęło się od Ani [B for Beautiful Nails], która na swoim facebook'u podała informacją, że Promoto wprowadziło właśnie nowe blaszki do stempli. Zajrzałam wyłącznie z ciekawości, ale przepadłam na długo! Płytki tak bardzo mi się spodobały, że choćbym nie wiem jakich argumentów używała, żeby sobie je przetłumaczyć to za każdym razem dochodziłam do jednego, tego samego wniosku: "MUSZĘ JE MIEĆ". Zaczęłam więc przeglądać resztę asortymentu i z dwóch blaszek zrobił się porządny zestawik. A oto co wybrałam:

-blaszka do stempli XL XY 15- całopaznokciowe
-blaszka do stempli XL XY08
-wzornik
-pilnik szklany
-naklejki wodne 1, 2 ,3, 4, 5, 6
-komplet naklejek wodnych (dla siostry)
-złote ćwieki kwadraty

A teraz kilka słów o paczuszce:
Całość przyszła pięknie zapakowana w folię bąbelkową (tyyyle pykania i tyyyyyle radości!)- nic nie miało możliwości złamać się, pęknąć, ani w jakikolwiek inny sposób uszkodzić się. Całość doszła stosunkowo szybko.Blaszki do stempli:
Wzięłam dwie, bo po pierwsze: dobra cena; a po drugie: świetne wzorki. Pierwsza (XL XY 14) zawiera 42 wzorki całopaznokciowe o wym. ok. .....x.....cm.Mnie w zupełności te wymiary wystarczają, ale jeśli macie dużą płytkę paznokcia, to mogą pojawić się problemy- wzorek może okazać się za mały.
Druga z blaszek (XL XY 08) zawiera 81 wzorków różnego tupu- dominują jednak kombinacje florystyczne, choć są jeszcze inne koromysła. Do każdej z blaszek dołączony jest dwustronny stempel i metalowy (niestety) zdzierak. Koszt jednego zestawu (blaszka+ stempel+ zdzierak) to 14,90zł.

Wzornik:
Tego "gadżetu" szukałam już od dłuższego czasu, a DOPIERO teraz znalazłam. Za swój (zwykły, plastikowy, przezroczysty) zapłaciłam 2,40zł. niedługo zapewne zacznę go ozdabiać.


Pilnik szklany:
Kolejna rzecz, którą zdecydowałam się pod wpływem impulsu. Niestety nie jestem z niego zbyt zadowolona, bo już po dwóch użyciach przestał praktycznie piłować pazurki... ale czego tu wymagać za 2,20...?


Złote ćwieki:
Polowałam na nie już od dłuższego czasu, a teraz "kiedy i tak mam już stosunkowo duże zamówienie, to za taką cenę to.. pikuś". Ten tok myślenia towarzyszył mi przy większości zamówionych produktów. Wracając do ćwieków... Za woreczek z ok. 100 ćwiekami zapłaciłam 1,79 :D No i jak tu nie kupić?


Naklejki wodne:
Przeglądając asortyment Promoto, zauważyłam wiele ciekawych wzorów naklejek wodnych. Z miliona wzorów wybrałam tylko sześć (z powodu ograniczonego już budżetu :D), które według mnie są najciekawsze: 2x piórka, 2x kwiatowe i 2x inne wzorki. Za jeden arkuszyk płacimy 2,40zł.
Zamówiłam jeszcze komplet 5 wzorków.. tylko że zapomniałam złapałam ich chyba nigdzie dokładniej :D


Kupiłam również zestaw do pielęgnacji pazurków i skórek od Delii :D
więcej nie napiszę, bo na jej temat nie wiele wiem :D  tylko tyle, że za zestaw zapłaciłam 10,80zł a kremik fajnie się wchłania i nawilża skórki.


No i to byłoby na tyle, jeśli chodzi o majowe zakupy.
W piątek wróciłam z badań lotniczych z Warszawy. Badania przeszłam, ale na samolotach naddźwiękowych niestety latać nie mogę (coś z kręgosłupem), pozostają mi śmigłowce. Poznałam też wiele fajnych osóbek, m. in. Olgę, Marysię i Maksa, których serdecznie pozdrawiam :*

Niedługo pojawią się posty ze zdobieniami zaległymi oraz z naklejkami i stemplami.
Tymczasem papatki :*


1 komentarz:

  1. czekam na recenzję płytek i stempelków ;D mam nadzieję, że wzorki będą Ci się dobrze odbijać ;)

    OdpowiedzUsuń